Siparişim ne kadar sürede verdiğim adrese ulaşır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı alındıktan ya da ödeme kontrolünüz yapıldıktan sonra en geç 1-7 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından sipariş formunda bildirdiğiniz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından genellikle 3-10 iş günü içerisinde sipariş sırasında kullandığınız adrese teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve hafta sonu verilen siparişlerde, tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yapılan teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo görevlisinin yanında paketi açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul ediyoruz.

Teslimat Durumu

Teslimatlar küçük boyutlu ürünlerinde kapıda, büyük boyutlu diğer ürünlerde bina önü şeklindedir. Teslimat sırasında kontrol edilerek ürün alınmalı ,ambalajı açık hasarlı ürünlerin teslimatı kabul edilmemelidir. Ürününüzü kargodan teslim alırken; lütfen pakette herhangi bir ezilme, ıslanma, yırtılma vb. durumlar olup olmadığını kontrol ederek ürünü teslim alınız. Hasar durumunda hasar tespit tutanağı düzenlenmesini talep ediniz. Hasar Tespit tutanağı bulunmayan ürünlerde iade kabul edilememektedir. Ürünler poşet ya da karton koli içerisinde sevk edilmekte olup, açılırken kesici ve delici aletler kullanılmamalıdır (Bıçak, maket bıçağı, kalem v.b.)